VĚRNOSTNÍ PROGRAM

 

 

Věrnostní program HOME & DECOR (dále jen "Program") je věrnostní program nabízející svým členům poskytování speciálních výhod plynoucích z prováděných nákupů v internetovém obchodě na adrese  www.home-decor.cz, který provozuje Kateřina Strnadová, Třešňová 407, 250 84  Křenice, IČ: 86573152 (dále jen "home-decor.cz")

Členem našeho Programu se může stát kterákoliv fyzická osoba s korespondenční adresou v České republice nebo na Slovensku. Věrnostní program je určen pouze pro koncové zákazníky /tj. netýká se velkoobchodních zákazníků/.

Členství v Programu vzniká na základě provedené registrace, je zcela dobrovolné a bezplatné. Podmínkou pro využívání výhod Programu je nutné být registrovaným zákazníkem. Členové Programu jsou odměňovány za svoje nákupy, jsou informováni o slevách, novinkách a probíhajících promo akcích.


Při dosažení součtu objednávek nad 5.000,- Kč, od nás zákazník získává 15% slevu na další nákup. Nárok na získání slevy je počítán ze zaplacených a převzatých objednávek. Ceny jednotlivých objednávek se sčítají bez poštovného a dobírky. Při dosažení této částky, Vám bude zaslán kód na slevu. Tato sleva je jednorázová a časově omezena, nevztahuje se na cenu za ostatní služby jako poštovné a dobírka.

Je jen na Vás, zda této částky dosáhnete postupným nebo jednorázovým nákupem. Slevu můžete čerpat po dobu 6 měsíců od obdržení slevového kódu.  

Věrnostní program je platný od 1. 1. 2012, přičemž platí pro všechny nově registrované zákazníky a u stávajících registrovaných zákazníků se objednávky začínají sčítat od výše uvedeného data. U již registrovaných zákazníků není možné požadovat dodatečné načtení objednávek, stejně tak jako není možné dodatečné načtení objednávek u neregistrovaných zákazníků. Slevu nelze převádět na další osoby. Sleva bude odečtena po vložení kódu v sekci nákupní košík/pokladna.

Zákazník internetového obchodu HOME & DECOR svojí registrací  souhlasí s pravidelným zasíláním informací o novinkách a promo nabídkách e-mailem. 

Váš HOME & DECOR

 

 

 

 

OTg5OW